KuliFerda doporučuje

 
 
 
Představení: 
CREATIVE WORLD vznikl na základě neuspokojivé nabídky zábavy a volnočasových areálů v Evropě, nikoliv pouze v ČR. Velké zábavní parky jako je Disneyland v Paříži či Legoland v Německu procházejí dlouholetou krizí a nabídka ostatních areálů spočívá převážně ve velmi omezené zábavě pro určitou věkovou kategorii. Baví se malé děti do 8 let nebo se baví teenageři od 150cm. Omezená nabídka nás vedla k tomu, abychom nekritizovali, ale realizovali.  Jezdit na horských drahách a jíst hranolky a hamburgery, sedět v 4D kině a nechat se unášet příběhem je sice fajn, ale jednou za život to stačí. 
 
Kontakt:
Adresa: Skandinávská 15a, Praha 5 - Stodůlky
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Představení:
Společnost PROJEKTMEDIA s.r.o. se věnuje vybavení školících a zasedacích místností, konferenčních sálů, výukových aul audiovizuální technikou (projekce, plátna, ozvučení, přípojná místa, videokonference, řídicí systémy či interaktivní tabule). Kromě AV systémové integrace či vybavováním interaktivními pomůckami všem typům škol se firma zabývá prodejem lamp do projektorů, pronájmem a servisem AV techniky. 
 
V roce 2013 jsme se stali výrobcem a výhradním distributorem mobilního interaktivního zařízení pro výuku nejmenších dětí v mateřských a základních školách zvaným MAGIC BOX. Za něž získala hned několik prestižních ocenění, a který je dnes ve více jak 250 českých školkách velmi populární. 
 
Kontakt:
 

 
 
 
 
Představení:
STABILO, mezinárodní společnost, která v roce 2015 oslaví 160 let je jedním z největších výrobců psacích potřeb v Evropě. STABILO je pyšné na to, že uspokojuje potřeby zákazníků v oblasti zvýrazňování, psaní a kreslení. S hrdostí také informuje o výrobě a prodeji ekologických psacích produktů řady STABILO GREEN. V oblasti ergonomie a psaní se v roce 2012 STABILO rozhodlo spolupracovat s mezinárodním vzdělávacím institutem Schreibmotorik Institutem, jehož odborné výstupy využívá nejen při technologickém zpracování ergonomických psacích potřeb.   
STABILO svou barevností, profesionalitou, kvalitou a zkušenostmi pomáhá, rozvíjí a motivuje všechny od nejmenších ke kreativitě a vyjádření vlastní identity. 
 
Kontakt:
 
 
Zároveň můžete sledovat KuliFerdův Facebook nebo se níže přihlásit k odběru novinek, aby Vám žádná zajímavá akce neunikla. 
 
 
 

KuliFerda doporučuje