KuliFerda a jeho svět

Jak už píše Karel Čapek, mimo jiné autor legendární Dášeňky čili života štěněte, ve svém sloupku Ze života slov, KuliFerda je ferina vykutálený. Ve středověku toto slovo znamenalo vychytralost, ale my se je snažíme posunout do roviny šikovnosti a předškolní zralosti.
 
KuliFerda má za sebou již poměrně dlouhou historii. Jak vypadají dějiny KuliFerdova světa si můžete přečíst zde
 
Nyní KuliFerdův svět zahrnuje především velkou řadu pracovních sešitů pro děti ve věku od 3 do (zatím) 10 let, ale i další aktivity pro zvídavé a šikovné děti.
 
 

Pracovní sešity KuliFerda a jeho svět

KuliFerda a jeho svět

Kompletní nabídku bezmála 100 pracovních sešitů v 17 řadách naleznete na našem eshopu pracovnisesity.raabe.cznebo si můžete ZDARMA stáhnout ukázkové pracovní listy!

Co KuliFerdovy pracovní sešity nabízejí?
 
  aktivity přípravu rozvoj kreativitu
  úkoly  procvičování pomoc motivaci
  hry zábavu vzdělávání  inspiraci 

Čím se mohou pochlubit navíc? 
Odborností, propracovaností a zároveň dostupnou a jednoduchou formou!
 
KuliFerdovy další aktivity
 
KuliFerda má pdo čepicí
Hledáte pro děti hry a zábavu, která jim kromě radosti přinese i trochu poučení a poznání? S KuliFerdou nyní připravujeme hry a soutěže pro děti na doma i ve škole!
 
 
KuliFerdovo desatero
KuliFerda připravil základní desatero pro všechny budoucí školáky, které vychází z dokumentu MŠMT Desatero pro rodiče dětí předškolního věku. Pomůže Vám zorientovat se v tom, co má Vaše dítě umět a znát, než půjde do školy.
 
 
9 dovedností školákaKuliFerda myslel i na školáky a taktéž pro ně a pro jejich rodiče či učitele připravil jednoduchý souhrn dovedností, které by měly být vždy součástí vzdělávání dětí.
 
 

Škola a rodičeKomplexní program na podporu rozvoje školní zralosti dětí, který má za cíl pomoci pedagogům a jejich prostřednictvím rodičům připravit děti co nejlépe na vstup do 1. třídy.

KuliFerdovy MŠ

Neformální klub KuliFerdových mateřských škol, kterým poskytujeme podporu a péči při společném cíli – připravit děti na vstup do školy.

KuliFerdovy aktivity

KuliFerda má pod čepicí

KuliFerdovo desatero

9 dovedností školáka

ŠKOLA A RODIČE

KuliFerdova MŠ